Lubzina 55, 39-102 Lubzina

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Parafia

Lubzina

13 marca 2022

Paczka dla Ukrainy

Caritas Diecezji Tarnowskiej włącza się w ogólnopolską akcję Caritas Polska. Dary trafią do rodzin pozostających w Ukrainie.

 

Paczka dla Ukrainy to akcja pomocowa skierowana przede wszystkim do rodzin, które pozostają w Ukrainie i potrzebują zaopatrzenia w produkty niezbędne do życia.

 

Paczki te będą przygotowywane we wszystkich parafiach naszej diecezji przez różnego rodzaju organizacje i wspólnoty parafialne na czele z Parafialnym Zespołem Caritas oraz przez osoby prywatne, które zechcą samodzielnie włączyć się w tę akcję.

 

Caritas przygotowała kartony o wymiarach 52x40x30, które w najbliższym czasie zostaną dostarczone do parafii. Opracowała także listę produktów, według której należy przygotować paczkę. Gotowe paczki o wadze do 17 kg należy dostarczyć do jednego, wyznaczonego w dekanacie przez księdza wicedziekana miejsca.

 

Lista produktów (do pobrania)

 

Uwaga: Paczka nie może być zaklejona - zamknie ją po dołączeniu specjalnego listu dla ukraińskiej rodziny wolontariusz parafialnej Caritas.

Kontakt

Lubzina 55

39-102 Lubzina

 

tel. 572 195 090

 

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Nr konta parafii

Bank PKO S.A. I O w Dębicy

46 1240 1923 1111 0000 2029 5426

Parafia w mediach społecznościowych

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem św. Mikołaja Bpa w Lubzinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane  dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa (zob. Podręcznik Kościelnego Inspektowa Ochrony Danych wersja nr 3, strona 66)  (RODO)