Lubzina 55, 39-102 Lubzina

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Parafia

Lubzina

04 lutego 2024

V Niedziela Zwykła
04.02.2024

1. W przyszłą niedzielę 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. To wezwanie do modlitwy, refleksji i dostrzeżenia miejsca tych, którzy cierpią. W naszej parafii ze względu na rozpoczynające się w Środę Popielcową renowacje Misji Św. wszystkich chorych i w podeszłym wieku zaprosimy na specjalne nabożeństwo i Mszę Św. sprawowaną w ich intencji, a zamówioną przez nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. w sobotę 17 lutego na godz. 9:30.

 

2. Jutro w liturgii wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszy Św. popołudniowej poświęcenie chleba, wody i soli.

 

3. Młodzież KSM w Pustkowie-Osiedlu zaprasza w sobotę 10 lutego na XII „Walentynkę dla Jezusa” pod hasłem „Jesus is the Gate”. Rozpocznie się ona pantomimą o godz. 16:30, po niej Msza święta celebrowana przez ks. Sebastiana Picura (prowadzi kanał na TikToku, publikuje w Małym Gościu Niedzielnym). Następnie przejście na halę sportową, gdzie odbędzie się koncert Gabi Gąsior z zespołem HolyNoiz i uwielbienie. Zapraszamy nie tylko młodzież - Dobrej Nowiny i świetnej muzyki wystarczy dla każdego!

 

4. W przyszłą niedzielę ofiary n tacę złożymy na remonty i utrzymanie naszego WSD w Tarnowie.

 

5. Liturgiczne wspomnienia tego tygodnia:

poniedziałek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy

wtorek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

sobota – św. Scholastyki, dziewicy

 

6. Gość Niedzielny doradza, jak rozpoznać i rozwinąć swoje powołanie. W tygodniku Idziemy „Niespokojny świat” –czy jesteśmy bezpieczni w świecie, Europie i Polsce.

Kontakt

Lubzina 55

39-102 Lubzina

 

tel. 572 195 090

 

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Nr konta parafii

Bank PKO S.A. I O w Dębicy

46 1240 1923 1111 0000 2029 5426

Parafia w mediach społecznościowych

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem św. Mikołaja Bpa w Lubzinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane  dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa (zob. Podręcznik Kościelnego Inspektowa Ochrony Danych wersja nr 3, strona 66)  (RODO)