13 lutego 2022

VI Niedziela Zwykła
13.02.2022

1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek po Mszy Św. o godz. 17:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Siostry Służebniczki zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie z cyklu „Wieczornice, rozmowy na ważne tematy społeczne”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 16 lutego (środa) godz. 19:00 w Domu Generalnym, ul. Bojanowskiego 10. Wprowadzenie do rozmowy na temat „Kościół – w nim żyć i umierać pragnę” poprowadzi ks. prof. Janusz Królikowski.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9:00 spotkanie modlitewne Kół Koronkowych.

4. W następną niedzielę składka na tacę w naszej diecezji przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Ofiary na remonty w naszej parafii złożymy w niedzielę 27 lutego.

5. W najnowszym Gościu Niedzielnym kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”, a na niej księgi Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa. Cena Gościa z płytą nie ulega zmianie i wynosi 8 zł. W tygodniku Idziemy artykuł „Miłość nie rdzewieje” – Danuta i Mieczysław są razem od niemal pół wieku. Czas nie osłabił ich miłości. Dla najmłodszych na regale jest nowy numer Rycerzyka Niepokalanej. Zachęcamy do nabycia i lektury czasopism katolickich.

poniedziałek – święto św. Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa, patronów Europy