Lubzina 55, 39-102 Lubzina

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Parafia

Lubzina

25 lipca 2021

XVII Niedziela Zwykła
25.07.2021

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00, po niej Msza Święta.

 

2. Jutro wspomnienie Świętych Joachima i Annę, rodziców NMP, dziadków Pana Jezusa. Otoczmy modlitwą naszych rodziców i dziadków. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00, po niej Msza Św. W następną niedzielę po Mszy Św. porannej spotkanie modlitewne dla Róż Różańcowych.

 

3. W dalszym ciągu przyjmujemy zapisy na ostatnie dwa dni Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Można się zapisywać w kancelarii parafialnej po Mszy Św. porannej lub wieczornej. Bóg zapłać za ofiary składane w dniu dzisiejszym na prace remontowe prowadzone w naszym kościele i jego otoczeniu.

 

4. Dzieci i młodzież biorąca udział w trzydniowej wycieczce do Warszawy, w pierwszym terminie (sierpień), może odebrać u ks. Pawła kartę wycieczki, którą należy oddać do 5 sierpnia wraz z pozostałą kwotą oraz aktualną, czyli podbitą legitymację szkolną, jeśli nie będzie do wyjazdu używana. Przy oddawaniu karty wycieczki przez dziecko musi być obecny rodzic lub opiekun prawny, by złożyć podpis na polisie ubezpieczeniowej.

 

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy:

poniedziałek – św. Joachima i Annę, rodziców NMP

czwartek – św. Martę

sobota – św. Ignacego Loyolę, kapł.

 

6. W Gościu Niedzielnym przeczytamy o świętych Annie i Joachimie. W tygodniku Idziemy o łasce starości.

Kontakt

Lubzina 55

39-102 Lubzina

 

tel. 572 195 090

 

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Nr konta parafii

Bank PKO S.A. I O w Dębicy

46 1240 1923 1111 0000 2029 5426

Parafia w mediach społecznościowych

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem św. Mikołaja Bpa w Lubzinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane  dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa (zob. Podręcznik Kościelnego Inspektowa Ochrony Danych wersja nr 3, strona 66)  (RODO)