Lubzina 55, 39-102 Lubzina

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Parafia

Lubzina

25 września 2022

XXVI Niedziela Zwykła
25.09.2022

1. Dziś, w Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość wynagradzamy Bogu za grzechy przeciwne trzeźwości i modlimy się o trzeźwość w naszych rodzinach i naszej Ojczyźnie.

 

2. W piątek na Mszę Św. na godz. 18:00 zapraszamy klasy VIII z rodzicami. Młodzież ta złoży podpisane przez siebie i rodziców deklaracje przystąpienia do grona kandydatów do bierzmowania.

 

3. W piątek na godz. 19:00 zapraszamy młodzież klas VIII i starszą na pierwsze po wakacjach spotkanie grupy młodzieżowej, w sobotę na godz. 11:00 chłopców klasy III i starszych, którzy jako ministranci chcą służyć Chrystusowi przy ołtarzu.

 

4. W sobotę – pierwszą miesiąca - rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Podczas Różańca i Mszy Św. wieczornej w tym dniu oddamy cześć i będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozważając tajemnice różańcowe w październiku będziemy patrzeć na misterium życia, męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa oczyma Maryi i przeżywać je tak, jak Ona w swym matczynym sercu je przeżywała. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dorosłych, młodzież, a zwłaszcza dzieci. W dni powszednie Msza Św. o godz. 17:00, po niej nabożeństwo różańcowe (w Brzezówce o 18:00). W niedziele różaniec o 15:30, po nim Msza Św. Na pierwsze nabożeństwo różańcowe w sobotę zapraszamy dzieci klas III z rodzicami. Rodzice wręczą dzieciom poświęcone różańce – pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej – a następnie modlić się będziemy o dobre przygotowanie tych dzieci do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Św.

 

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godzinie 7:00 modlitewne spotkanie dla Róż Różańcowych.

 

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na remont elewacji wieży (11 tys. 220 zł. i 100 $). Gorące podziękowania także dla ofiarodawców indywidualnych i wpłacających ofiary na konto parafialne.

 

7. W Gościu Niedzielnym m. in. „Spotkaj Go” – ważny artykuł dla rodziców dotyczący trudnego problemu: w jaki sposób przygotować młodzież do przyjęcia bierzmowania W tygodniku Idziemy o tym „Dlaczego młodzi porzucają wiarę”. W Małym Gościu dodatek dla dzieci; silikonowy różaniec na rękę.

Kontakt

Lubzina 55

39-102 Lubzina

 

tel. 572 195 090

 

lubzina@diecezja.tarnow.pl

Nr konta parafii

Bank PKO S.A. I O w Dębicy

46 1240 1923 1111 0000 2029 5426

Parafia w mediach społecznościowych

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii pod wezwaniem św. Mikołaja Bpa w Lubzinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane  dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa (zob. Podręcznik Kościelnego Inspektowa Ochrony Danych wersja nr 3, strona 66)  (RODO)